Pracownik działu współpracy i rozwoju sieci partnerskiej EasyProtect

SQTR Sp. z o.o. Przedłużona Gwarancja EasyProtect - Oddział Kielce
  • Dodano: 11 lutego 2021
  • Ważna do: 25 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Aktualnie prowadzimy rekrutację pracowników na stanowisko Specjalisty ds. współpracy z Partnerem Handlowym - Przedstawiciela marki Przedłużona Gwarancja EasyProtect (praca stacjonarna)

Oferujemy Ci:

* Stabilne warunki zatrudnienia

* Szkolenia wdrożeniowe

* Premię uznaniową

* Dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy

Twoje Zadania:

Będziesz:

* Rozwijał sieć Partnerów Biznesowych z branży Naszych usług (m.in. usług przedłużonej gwarancji EasyProtect)

*Prowadził bieżącą obsługę obecnych Partnerów Handlowych

* Negocjował warunki współpracy oraz tworzył oferty handlowe dla nowo pozyskanych Partnerów

* Raportował wykonane zadania za pośrednictwem naszego CRM

Sprawdź na stronie kim jesteśmy i czym się zajmujemy: www.easyprotect.pl

Wymagania

Nasze Oczekiwania:

* Jesteś dynamiczną i komunikatywną osobą, która szybko nawiązuje otwarte i trwałe relacje z ludźmi,

* Potrafisz realizować założone cele i czerpiesz satysfakcję z ich przekraczania,

* Potrafisz skutecznie pozyskiwać nowych partnerów biznesowych (m.in. telefonicznie umawiać spotkania oraz prowadzić negocjacje handlowe w ramach przypisanych Partnerów)

* Cechuje Cię odpowiedzialność, rzetelność, konsekwencja w działaniu i kreatywność

Koniecznie wyślij do Nas swoje CV ze zdjęciem, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.