projektpraca.eu

Pracownik działu sprzedaży i rozwoju sieci partnerskiej

SQTR sp. z o.o.
  • Dodano: 18 września 2019
  • Ważna do: 18 października 2019

Opis stanowiska pracy

Biuro Handlowe w Kielcach poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Pracownika Działu Sprzedaży i Obsługi Sieci Partnerskiej / Opiekuna Handlowego marki EasyProtect Przedłużona Ochrona Serwisowa - praca stacjonarna.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

? bieżąca obsługa obecnych Partnerów Handlowych

? aktywne pozyskiwanie punktów partnerskich EasyProtect z przypisanej branży na terenie całego kraju

? szkolenia sprzedażowe i produktowe oraz budowanie długofalowych relacji z działem handlowym podległych jednostek partnerskich

? współudział w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki

? realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy

? bieżąca analiza sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

? stabilne zatrudnienie w firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów

? wsparcie z zakresu rozwoju sieci sprzedaży,

? pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija

? dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy

? atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedażowych obsługiwanej sieci partnerskiej

? rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

? mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

? umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych

? wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

? umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem na różnych szczeblach w organizacji

? samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy