projektpraca.eu
Nowe mieszkania Kielce

Pracownik Działu Sprzedaży i Rozwoju Sieci Partnerskiej EasyProtect - praca stacjonarna

SQTR sp. z o.o.
  • Dodano: 11 października 2019
  • Ważna do: 11 listopada 2019
139
2019-10-11 2019-11-11

Opis stanowiska pracy

Biuro Handlowe w Kielcach poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Pracownika Działu Sprzedaży i Obsługi Sieci Partnerskiej / Opiekuna Handlowego marki EasyProtect Przedłużona Ochrona Serwisowa - praca stacjonarna.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- bieżąca obsługa obecnych Partnerów Handlowych

- aktywne pozyskiwanie punktów partnerskich EasyProtect z przypisanej branży na terenie całego kraju

-szkolenia sprzedażowe i produktowe oraz budowanie długofalowych relacji z działem handlowym podległych jednostek partnerskich

- współudział w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki

- realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy

- bieżąca analiza sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów

-wsparcie z zakresu rozwoju sieci sprzedaży,

-pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija

-dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy

- atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedażowych obsługiwanej sieci partnerskiej (3000-3900 zł brutto)

- rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres  rekrutacja@sqtr.pl, z dopiskiem - Pracownik Działu Sprzedaży i Rozwoju Sieci Partnerskiej EasyProtect?

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

-umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych

-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

- umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem na różnych szczeblach w organizacji

- samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy

Kontakt z pracodawcą

533534777

Adres e-mail

rekrutacja@sqtr.pl