projektpraca.eu

Pracownik Działu Realizacji

4 ECO sp. z o.o.
  • Dodano: 06 czerwca 2023
  • Ważna do: 20 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

4 ECO to firma stworzona z pasji, która poprzez dynamiczny rozwój oraz zaangażowanie swoich pracowników stała się liderem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Zajmujemy się instalacją i dystrybucją fotowoltaiki, montażem pomp ciepła, termoizolacją opartą o nanotechnologię, kompleksową obsługą instalacji wentylacji mechanicznej.

Poszukujemy:

Pracownika Działu Realizacji

Miejsce pracy: Kielce

Wymagamy podstawowej wiedzy na temat instalacji fotowoltaicznych!

Oczekujemy od Ciebie wysokiej kultury osobistej, komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

Praca na tym stanowisku polega na:

  • - sprawdzaniu poprawności i kompletności dokumentacji po montażowej (w tym zdjęciowej),
  • - kontakcie mailowym i telefonicznym z ekipami montażowymi,
  • - uzupełnianiu danych do systemu, dotyczących protokołów odbioru, kosztorysów i zestawień materiałowych,
  • - obsłudze systemu CRM,
  • - współpracy z innymi działami w strukturze firmy.

W zamian za Twoje zaangażowanie i umiejętności oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, niezbędne narzędzia, pracę w niekorporacyjnej atmosferze, imprezy integracyjne, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet Multisport.

Dołącz do nas wysyłając CV na adres: rekrutacja@4-eco.pl

Z dopiskiem w temacie wiadomości „Pracownik Działu Realizacji”

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Zagnańska 153, 25-563 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/rodo/