projektpraca.eu

Pracownik działu ochrony środowiska i certyfikacji

Euro Eko Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
  • Dodano: 07 czerwca 2024
  • Ważna do: 08 lipca 2024
257
2024-06-07 2024-07-08

Opis stanowiska pracy

Euro Eko Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku komponentów do biopaliw.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika do Działu Ochrony Środowiska i Certyfikacji.

Miejsce: Kielce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Kontrolowanie i weryfikacja działań firmy zgodnie z przepisami ochrony środowiska i ustawy o odpadach
• Obsługa bazy BDO
• Analiza dokumentacji zgodnie z przyjętą procedurą firmową
• Archiwizacja i przechowywanie dokumentacji w oparciu o wewnętrzne wytyczne
• Wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów
• Obsługa mailowa i telefoniczna klientów

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ochrona środowiska, inżynieria środowiska
• Znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i danych
• Motywacja do pracy, zaangażowanie, samodyscyplina
• Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu swojej pracy

OFERUJEMY:

• Umowę o prace
• Ubezpieczenie na życie
• Kartę MultiSport
• Przyjazną atmosferę
• Pracę w zgranym, otwartym i kreatywnym zespole

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą informacyjną:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Eko Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa w Kielcach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz .Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Kontakt z pracodawcą

797383756

Adres e-mail

olasak@euro-eko-polska.pl