projektpraca.eu

Pracownik działu obsługi klienta z niemieckim i angielskim

Adecco Poland
  • Dodano: 14 stycznia 2016
  • Ważna do: 28 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

- Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, - Dbałość o prawidłowy przepływ informacji, - Obsługa programów oraz weryfikacja danych w systemie, - Sporządzanie niezbędnych raportów, analiz, - Współpraca w ramach międzynarodowej organizacji,

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego, umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku, - Biegła obsługa komputera, - Doświadczenie w obsłudze klienta jako dodatkowy atut, - Umiejętność organizacji pracy własnej, - Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, - Gotowość do pracy w Warszawie. Oferujemy: - Pracę zmianowa w godzinach 9 -21, 8 h dziennie, - Elastyczny grafik, - Umowę o pracę, - Lokalizacja firmy w centrum Warszawy, - Wynagrodzenie podstawowe + premia za realizowane cele, - Pracę w młodym, dynamicznym zespole, - Pracę na projekcie dotyczącym nowoczesnych technologii,