projektpraca.eu

Pracownik działu obsługi klienta logistyki

MB Recycling
  • Dodano: 16 października 2020
  • Ważna do: 30 października 2020
535
2020-10-16 2020-10-30

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą zajmującą się recyklingiem elektrycznych śmieci. Posiadamy zakłady przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. Każdego dnia przewozimy i przetwarzamy wiele ton elektrycznych odpadów, aby nie stwarzały zagrożenia dla środowiska naturalnego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osobę do pracy na stanowisko: Pracownika Działu Obsługi Klienta.

 

Miejsce pracy: Micigózd k. Kielc.

 

Opis stanowiska:

- obsługa logistyczna klientów (planowanie i organizowanie procesów dostaw oraz odbioru sprzętu)

- optymalizacja kosztów

- koordynacja zleceń, współpraca z kierowcami

- terminowa realizacja zadań

- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

 

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- niezbędne narzędzia pracy

- możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego.

Wymagania

- komunikatywność

- samodzielność

- zaangażowanie

- umiejętność planowania i dobra organizacja pracy.

 

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach, przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".

Adres e-mail

rekrutacja@utylizacja.org

Podobne oferty
Sklep internetowy zabawki