projektpraca.eu

Pracownik działu kadr

PAKAR SERVICE SP. Z O.O.
  • Dodano: 19 listopada 2020
  • Ważna do: 03 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

1.Obsługa kadrowa pracowników (prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie umów, aneksów  oraz zaświadczeń).

2.Obsługa  PPK.

3.Sporządzanie wniosków o wydanie oświadczeń i zezwoleń dla obcokrajowców.

4.Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego.

5.Ustalenie uprawnień do świadczeń pracowniczych wymaganych przepisami prawa pracy.

6.Sporządzanie list płac (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne).

7.Sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, w tym dokumentów korygujących.

8. Archiwizacja dokumentów kadrowych.

Wymagania

1.Minimum 2-letnie doświadczenie pracy w Dziale Kadr.

2.Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, pfron i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz innych związanych z kadrami i rachubą płac.

3.Znajomość przepisów dt. zatrudnienia cudzoziemców.

4.Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Płatnik).

5.Umiejętność analitycznego myślenia.

6.Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu.

7.Dobra organizacja pracy.

8.Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność.

9.Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.