projektpraca.eu

Pracownik działu handlowego

Lyofood sp. z o.o.
  • Dodano: 10 października 2019
  • Ważna do: 10 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

  Firma Lyofood sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ulicy Karola Olszewskiego 21, poszukuje pracownika na stanowisko -Pracownik działu handlowego oraz sponsoringu. Do obowiązków należeć będzie:

  • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie obecnych kontaktów handlowych z klientami indywidualnymi oraz hurtowymi.
  • Rozpoznawanie potrzeb kupujących, negocjowanie zasad współpracy
  • Ofertowanie, wprowadzanie zamówień, fakturowanie klientów Polskich oraz zagranicznych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji handlowej
  • Windykacja należności
  • Współorganizacja oraz udział w targach i innych imprezach handlowych
  • Obsługa i analiza zapytań o sponsoringOferta
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • Współpraca z kreatywnym młodym zespołem
  • Uczestniczenie w wybranych imprezach, targach branżowych, na których pojawia się firma

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności interpersonalne
  • Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dużym atutem)
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów firmy Comarch oraz pakietu Microsoft Office
  • Mile widziane: obsługa programów graficznych, umiejętności redakcyjne, znajomość przepisów z zakresu handlu zagranicznego

Prosimy o przesyłanie aplikacji z załączonym CV ze zdjęciem z dołączoną klauzulą: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).''