projektpraca.eu

Pracownik działu eksploatacyjno - inwestycyjnego

WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 27 stycznia 2021
  • Ważna do: 02 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Rafała w Czerwonej Górze ogłasza nabór na stanowisko Pracownika Działu Eksploatacyjno - Inwestycyjnego.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę 1/1 etatu, Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Dział Eksploatacyjno - Inwestycyjny WSS. im. św. Rafała w Czerwonej Górz, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

CV i list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i uprawnienia, Oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji wg zamieszczonego wzoru na stronie internetowej www.czerwonagora.pl.

Wymagania

- wykształcenie techniczne o profilu konstrukcyjno - budowlanym,

- doświadczenie zawodowe przy nadzorowaniu robót remontowo - budowlanych,

- posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem,

- znajomość prawa i norm budowlanych oraz przepisów związanych,

- umiejętność zarządzania zespołem,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,

- znajomość pakietu Microsoft Office, dodatkowym atutem będzie znajomość programów komputerowych typu AUTO-CAD, NORMA,

- znajomość zasad przedmiarowania oraz sporządzania wykazów materiałów i kontroli obmiarów budowlanych.

Miejsce składania dokumentów: Sekcja ds. Osobowych, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny lub pocztą elektroniczną na adres: k.resztak@czerwonagora.pl