projektpraca.eu

Pracownik działu controllingu - Kielce

Intensive Work Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 grudnia 2022
  • Ważna do: 23 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Intensive Group od ponad 17 lat #intensywnie rekrutujemy specjalistów i znajdujemy pracę tym, którzy jej szukają.

Weź udział w rekrutacji i dowiedz się więcej!

Zadania na danym stanowisku pracy:

  • Przygotowywanie raportów finansowych
  • Sporządzanie analiz wyników finansowych
  • Weryfikacja procesów zgodnie z przyjętymi procedurami
  • Usprawnianie procesów i procedur w firmie

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finanse, rachunkowość)
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i controllingu
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności analityczne, dokładność, samodzielność
  • Komunikatywność

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zdobycie wiedzy w obszarze controllingu i finansów
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Wsparcie doświadczonych pracowników