projektpraca.eu

Pracownik ds. Posprzedażowej Obsługii Klienta

UTI.PL Sp. z o.o
  • Dodano: 26 maja 2023
  • Ważna do: 09 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy która będzie rozwojowa, w stałych godzinach i w dobrej lokalizacji?
Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie!

Podejmij pracę w naszej firmie UTI.PL, która już od przeszło 20 lat dostarcza Klientom  usług internetowych takich jak: domeny, hosting, budowa stron i sklepów internetowych i wiele wiele innych. Posiadamy w naszej firmie dwa największe działy, Dział Sprzedaży oraz Centrum Obsługi Klienta.

Szukamy osoby która będzie odpowiedzialna za :

  • Wysoką jakość obsługi Klienta oraz udzieli niezbędnych informacji Klientowi
  • Rozdzielanie zleceń do specjalistów
  • Współpracę z działem handlowym
  • Aktualizację i uzupełnianie danych w systemie

Zapraszamy osobę, która:

  • Posiada optymistyczne nastawienie
  • Umie działać pod presja czasu
  • Cechuje ją duża samodyscyplina i zorganizowanie
  • Posiada doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Stawia na podnoszenie swoich kompetencji
  • Dobrze odnajduje się w pracy z komputerem

Oferujemy:

  • Niezmienne godziny pracy, od 8.00 do 16.00, wolne weekendy i święta
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie + benefity pozapłacowe
  • Pracę w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach- Kielecki Park Technologiczny
  • Faktyczny rozwój poprzez awanse i szkolenia dodatkowe
  • Pełne wdrożenie do pracy poprzez wsparcie merytoryczne i personalne
  • Stawiamy na atmosferę, więc z nami wybierzesz się na spotkanie integracyjne, weźmiesz udział w konkursach i wielu ciekawych inicjatywach okolicznościowych

Poznaj nas lepiej i zapoznaj się z naszą stroną internetową: https://kariera.uti.pl/

Odwiedź nas również na Facebooku: https://www.facebook.com/pracawutipl/

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."