projektpraca.eu

Pracownik ds. kompletowania zamówień i wysyłki

RECEVENT Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 lutego 2020
  • Ważna do: 03 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Nowo powstała ekologiczna drukarnia poszukuje:

Pracownika ds. kompletowania zamówień i wysyłki

do pracy w Skarżysku-Kamiennej.

Zakres obowiązków:

- kompletowanie i sortowanie paczek (maks. 30 kg) zgodnie z harmonogramem wysyłek,

- optymalizacja procesu pakowania,

- przygotowywanie paczek na wysyłki paletowe,

- etykietowanie paczek,

- wydawanie paczek kurierowi,

- prowadzenie rejestru wysłanych paczek,

- dbanie o porządek w obszarze pracy,

- inne prace magazynowe.

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna posiadać następujące kompetencje:

- umiejętność organizacji własnej pracy,

- doświadczenie w pracy na hali wielkopowierzchniowej (mile widziane),

- uprawnienie UDT do kierowania wózkami widłowymi (mile widziane),

- znajomość obsługi komputera ? w szczególności programu Excel,

- zdolności manualne i siły witalne :D

- umiejętność pracy zespołowej,

- punktualność,

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- długofalową współpracę,

- wynagrodzenie 1800 netto,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- preferowane zatrudnienie na postawie umowy B2B lub umowy cylwilno-prawnej.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: drukarnia@recevent.pl.

Należy załączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RECEVENT Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".