projektpraca.eu

Pracownik do obsługi procesów produkcyjnych

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 29 listopada 2021
  • Ważna do: 10 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

VIVE Textile Recycling działając od 29 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży, umożliwiających przerób 500 ton surowca na dobę z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego 6, Olszewskiego 19b, Malików 147

Będziesz odpowiedzialny za:

  • utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji,
  • rozładowywanie i załadunek surowca i wyrobu gotowego,
  • dostarczenie / odbiór surowca na linii produkcyjnej,
  • ważenie/prasowanie/ zaszywanie wyrobu gotowego,

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • praca poniedziałek-piątek (8h dziennie),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • silna motywacja do pracy,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,

Zapewnimy Ci:

  • możliwość zdobycia premii już po pierwszym miesiącu pracy (3200-3800zł brutto w okresie wdrożeniowym),
  • po tym okresie: 3200-4200zł brutto,
  • opiekę trenera zaraz po rozpoczęciu pracy oraz proces wdrożeniowy na stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat już od pierwszego dnia pracy,
  • zatrudnienie oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wolne weekendy,
  • bogaty system benefitów możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych,
  • wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy,
  • pracę w dynamicznym zespole.

Wymagania

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespołu prześlij nam swoje CV.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.