Pracownik Cynkowni Termetal Piotr Glaner Sp.K. Dębska Wola k/Morawicy

Termetal Ocynkownia Kielce
  • Dodano: 23 kwietnia 2024
  • Ważna do: 07 maja 2024
162
2024-04-23 2024-05-07

Opis stanowiska pracy

TERMETAL PIOTR GLANER Sp. k. - Ocynkownia Kielce - jedna z wiodących Ocynkowni ogniowych w kraju, przystosowana do cynkowania konstrukcji wielkogabarytowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Dębska Wola

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4800,00 zł brutto/m-c
  • szkolenia specjalistyczne w celu zdobycia i podnoszenia niezbędnych kwalifikacji
  • dodatkowe nagradzanie innowacyjności i pomysłowości pracownika
  • dofinansowanie karnetów Multisport
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie
  • nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w firmie
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • ubrania robocze, buty, środki ochrony indywidualnej
  • świadczenia socjalne (np. katy podarunkowe w okresie świątecznym)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy lojalności, dyspozycyjności (praca w systemie 3-zmianowym) i zaangażowania w pracę.

Kontakt z pracodawcą

412605556

Adres e-mail

kadry-kielce@termetal.pl