projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Firma "Grupa GT Ochrona" Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Firma w Kielcach, działająca w branży ochrony osób i mienia, poszukuje pracownika biurowego. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń. CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i list motywacyjny należy przesyłać do 31 stycznia br. pod adresem poczty elektronicznej: rekrutacja@grupagt.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska. Pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Oczekiwania: posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności, dobra umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, zaangażowanie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja czasu pracy. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.