projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Firma w Kielcach
  • Dodano: 22 stycznia 2016
  • Ważna do: 15 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kielce Opis stanowiska: - administracyjne wsparcie przełożonego w codziennych zadaniach, - koordynowanie prac Zarządu i struktury spółki, - zapewnienie prawidłowej komunikacji, - bieżąca realizacja oraz koordynacja obiegu dokumentacji, - organizacja i koordynacja spotkań i podróży biznesowych, - przygotowywanie dokumentacji , - prace związane sprowadzeniem biura.

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie wyższe, - doświadczenia na podobnym stanowisku, - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - zdolności analityczne; - wysoka kultura osobista, dyplomacja, lojalność - prawo jazdy kat. B. Oferujemy ambitnemu i dobrze wykształconemu kandydatowi: - umowę o pracę, - bardzo ciekawą, urozmaiconą i dającą wielkie szanse rozwoju pracę, - możliwość opanowania nowych umiejętności poprzez wykonywanie ambitnych zadań - rozwój zawodowy.