projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Kancelaria Prawna Ziemba i Wspólnicy Spółka Komandytowa
  • Dodano: 10 kwietnia 2024
  • Ważna do: 31 maja 2024
1777
2024-04-10 2024-05-31

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

1.Obsługa sekretariatu,

2.Przyjmowania, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej do biura w wersji papierowej.

3.Obsługa poczty elektronicznej,

4.Udzielanie informacji klientom (bezpośrednio lub telefonicznie), w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych komórek organizacyjnych,

5.Przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych oraz prowadzenie terminarza spotkań,

6.Prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem pracowników Biura w materiały biurowe.

Wymagania

Oczekiwania:

  1. Szukamy osoby otwartej, komunikatywnej, zorganizowanej o wysokiej kulturze osobistej,
  2. Wymagana biegła obsługa komputera, w tym programu MS Office,
  3. Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Oferujemy:

1.Umowę o pracę,

2.Stabilne zatrudnienie,

3.Stałe godziny czasu pracy,

4.Pracę w przyjaznym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla celów prowadzonej rekrutacji na adres kancelaria@kancelariajiz.pl .Więcej informacji udzielimy pod numerem tel. 41 241-80-27.

Kontakt z pracodawcą

41 241-80-27

Adres e-mail

kancelaria@kancelariajiz.pl