projektpraca.eu

Pracownik biurowy

FFM
  • Dodano: 06 czerwca 2023
  • Ważna do: 20 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy Kielce

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! OFERUJEMY PRZESZKOLENIE !

Obowiązki :

- odbieranie telefonów
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- sporządzenie i kontrolowanie dokumentacji
- obsługa sprzętów biurowych oraz wewnętrznych
  programów firmy
- przygotowywanie zestawień
- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie – mile widziane wyższe
- znajomość obsługi komputera i programu MS Office
- komunikatywność i zaangażowanie
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  (WARUNEK KONIECZNY)
- status osoby biernej zawodowo

Oferujemy:
- umowę o pracę
- jednozmianowy system pracy
- możliwość rozwoju
- miłą atmosferę pracy
- wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : kielce@ffm.pl bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :
739 976 571

w tytule wiadomości proszę wpisać: Pracownik biurowy
*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.