projektpraca.eu

Pracownik biurowy

KrisMar K. Duda, M. Ławicki Spółka Jawna
  • Dodano: 10 czerwca 2021
  • Ważna do: 31 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika biurowego (branża budowlana). Początkowo na 6-miesięczny staż, jednak docelowo na umowę o pracę na pełen etat.  Do zadań pracownika będzie należało:

- segregacja, weryfikacja i archiwizacja dokumentów

- wprowadzanie dokumentów zakupowych/kosztowych do programu Subiekt GT

- sporządzanie raportów kasowych

- redagowanie i przyjmowanie korespondencji biurowej

- pomoc przy wystawianiu faktur sprzedaży

Oferujemy pomoc przy nauce i wdrożeniu, wsparcie doświadczonego zespołu, pracę w godzinach 8:00-16:00.

Wymagania

  • umiejętność obsługi pakietu Office (głównie Excel, Word) oraz urządzeń biurowych,
  • odpowiedzialność, zaradność, dokładność, uczciwość, chęć rozwoju i nauki
  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie
  • znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem
  • zarejestrowanie w Miejskim Urzędzie Pracy lub Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna