projektpraca.eu

Pracownik biurowy

Biuro Rachunkowe
  • Dodano: 10 października 2019
  • Ważna do: 10 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisku Pracownik Biurowy

Wymagania

- Znajomość programu Subiekt, Gratyfikant, Płatnik;

- dobra znajomość obsługi komputera;

- sumienność, dokładność, komunikatywność;

- umiejętność pracy w zespole;

- chęć zdobycia doświadczenia;

Oferujemy:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

- możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności;

- bardzo przyjazny zespół współpracowników;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres elektroniczny: kadryplace@biurorachunkowe.kielce.pl wraz z klauzulą:
?Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przeze mnie o zatrudnienie/staż w BIURZE RACHUNKOWYM SABINA ANDREJAS z siedzibą w Kielcach dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.?