projektpraca.eu

Pracownik biurowy ds. ofertowania - systemy aluminiowe

Producent stolarki aluminiowej
  • Dodano: 22 lutego 2021
  • Ważna do: 01 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie wycen systemów aluminiowych dla klientów krajowych i zagranicznych.

Obowiązki:

  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • przygotowywanie wycen zgodnie z projektem,
  • koordynacja zamówień,
  • dbanie o prawidłowy i płynny przepływ informacji,
  • budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • udział w szkoleniach produktowych i technicznych;
  • pracę w przyjaznym, zgranym zespole;
  • pracę od zaraz;

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość programów Autocad (2D),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub  w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość branży aluminiowej w zakresie okienno-drzwiowej,
  • sumienność, zaangażowanie
  • komunikatywności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielność w działaniu,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).