projektpraca.eu

Pracownik administracyjny

Angloville Sp. z o.o. Sp. K.
  • Dodano: 19 sierpnia 2019
  • Ważna do: 19 września 2019

Opis stanowiska pracy

Angloville poszukuje pracownika administracyjnego.

Jesteśmy młodym zespołem z
siedzibą w Kielcach, który zajmuje się rekrutacją obcokrajowców mówiących po
angielsku na nasze programy językowe w Europie.

Nasze wymagania:

? Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1)
? Mile widziany status studenta
? Znajomość Microsoft Office
? Przywiązywanie uwagi do szczegółów
? Umiejętność szybkiego uczenia się
? Prezentowanie proaktywnej postawy oraz umiejętności rozwiązywania
problemów
? Wykonywanie powtarzających się czynności
? Prowadzenie rozmów telefonicznych, pisanie e-maili; orientacja w mediach
społecznościowych
? Dobra organizacja pracy własnej i wielozadaniowość
? Otwartość oraz umiejętność współpracy z innymi ludźmi

Twoje zadania:

? Odpowiadanie na pytania oraz potrzeby naszych native speakerów
? Różnorodne zadania administracyjne (rezerwacje, ubezpieczenia, faktury)
? Zamieszczanie reklam (Facebook, portale ogłoszeniowe)