projektpraca.eu

Pracownik administracyjny - elektryk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
  • Dodano: 02 stycznia 2020
  • Ważna do: 17 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY/ELEKTRYK

Zatrudnienie na pełen wymiar etatu na podstawie umowy o pracę.

Miejsce pracy: Poliklinika, ul. Wojska Polskiego 51, 25-375 Kielce.

ZADANIA

Utrzymywanie instalacji i urządzeń elektrycznych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników. Zabezpieczenie serwisów, przeglądów i napraw infrastruktury elektrycznej i teletechnicznej budynków i obiektów oraz czuwanie nad ich realizacją. Opracowywanie, aktualizacja dokumentacji technicznej (schematy, instrukcje), przyjmowanie i uaktualnianie dokumentacji powykonawczej Współudział w planowaniu i realizacji modernizacji, remontów, konserwacji i przeglądów dotyczących branży elektrycznej, teletechnicznej. Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi czynnościami. Sporządzanie sprawozdawczości zewnętrznej (np. GUS, KOBIZE) i raportów wewnętrznych. Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

Zainteresowane prosimy o kontakt: e-mail kadry@zozmswkielce.pl  lub pod numerem telefonu 41 349 35 15, 41 349 35 12.

Wymagania

WYMAGANIA:

Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym. Praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych, uprawnienia SEP powyżej 1 kV Obsługa komputera (pakiet Microsoft Office) Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji, rzetelność, zaangażowanie, umiejętność współpracy Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu elektrotechniki, energetyki, teletechniki, mile widziana wiedza z zakresu automatyki. Umiejętność pracy w sytuacjach pod presją czasu i stresowych.