projektpraca.eu

Pracownik administracyjno-biurowy

DFL Transport Sp. z o. o.
  • Dodano: 22 września 2022
  • Ważna do: 07 października 2022

Opis stanowiska pracy

DFL Transport Sp. z o.o.

Pracuj i rozwijaj się z DFL Transport!

Firma transportowa z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży TSL poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Zadania, które będziesz realizować na tym stanowisku to:

  • prowadzenie dokumentacji oraz nadzór nad procesami związanymi z ewidencjonowaniem dokumentów transportowych,
  • kompleksowe wsparcie organizacji codziennej pracy biura,
  • weryfikacja, edycja, formatowanie dokumentów oraz redagowanie pism,
  • przyjmowanie, wysyłanie i rozdzielanie korespondencji,
  • współpraca z pozostałymi działami biura.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia na stanowisku administracyjno-biurowym,
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B2),
  • wyższego wykształcania (preferowane kierunki: administracja, ekonomia i pokrewne),
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B,
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

W zamian zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną – pakiet Medicover,
  • stabilną i długoterminową współpracę – oczywiście z możliwością awansu,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
  • pracę w energicznym zespole, w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
rekrutacja@dfl-transport.de