projektpraca.eu

Pracownik administracyjno-biurowy

Firma z Kielc
  • Dodano: 22 stycznia 2020
  • Ważna do: 22 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Praca w biurze dla osoby bardzo odpowiedzialnej, dokładnej i skrupulatnej chcącej się rozwijać. Do zadań należy dokumentowanie bieżących zakupów i sprzedaży kilku pozycji asortymentu (PZ, WZ, FV). Odbieranie telefonów, odbieranie i wysyłanie korespondencji pocztowej tradycyjnej - elektroniczny nadawca, bieżąca obsługa biura w Kielcach.

CV bez zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO i bez zdjęcia nie będą brały udziału w rekrutacji na w/w stanowisko.

Praca-Staż oferta skierowana do osób zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy Kielce.

Po zakończonym stażu możliwość zawarcia umowy o pracę.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, prawo jazdy B, chęć do pracy, punktualność, sumienność wykonywania pracy, odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność, nienaganna aparycja. Mile widziana znajomość systemów/programów: Insert, Subiekt, Sent, pakiet Office, Outlook, elektroniczny nadawca poczty polskiej, systemów bankowych, podstaw rachunkowości, kadr i obsługi urządzeń biurowych.