projektpraca.eu

Pracownik administracyjno biurowy/ projekt asystent

Star of Eastern Europe
  • Dodano: 12 lutego 2020
  • Ważna do: 12 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Firma branży targowej na światowym rynku poszujuje pracownika administracyjno biurowego/ projekt asystenta

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku zajmować się bedzie m.in.:

  • Bieżącą obsługą zleconych projektów
  • Wspolpracą z wszystkimi działami firmy
  • Obsługą bieżącej korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Koordynowaniem przebiegu projektów oraz dokumentów i ich archiwizacją
  • Kontakt z podwykonawcami
  • Wspołpracą z klientami i zarządem z Chin
  • Dbaniem o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku jedną zmiane
  • Wszelkie narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków
  • Nabycie nowych umiejętności
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowe o pracę
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie (warunek konieczny)
  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność szybkiego uczenia się i przystosowania do wymogów oraz obowiązujących standardów
  • Praktyczna znajomość środowiska Windows, pakietu Microsoft Office(Word i Excel)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność, dokładność, komunikatywność, kreatywność
  • Mile widziana osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku