projektpraca.eu

Praca w twoim mieście/Starachowice

Prima Tel
  • Dodano: 17 stycznia 2020
  • Ważna do: 17 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz ciekawej pracy w zespole?

Lubisz rozmawiać z ludźmi i nie boisz się nowych wyzwań?

Ta praca jest właśnie dla Ciebie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: konsultant telefoniczny.

Twoim zadaniem będzie telefoniczny kontakt z klientem, którego celem jest zaproszenie na bezpłatną akcję reklamową.

Oferujemy

- gwarantowaną podstawę i atrakcyjny system prowizyjny

- pracę w godzinach 8-16 plus dwie wybrane soboty 8-15

- szkolenie wstępne

- wsparcie i pomoc kadry na każdym etapie pracy

- możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Od kandydatów oczekujemy :

* komunikatywności

* znajomości podstawowej obsługi komputera

* rzetelności oraz punktualności

zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem 507413800

Wymagania

Sumienność, chęci do pracy, dyspozycyjność w określonych godzinach