Praca w gospodarstwie owocowym - Obstbaumitarbeiter (nr oferty 36/OBST)

LogicWork
  • Dodano: 12 lipca 2019
  • Ważna do: 12 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Praca w gospodarstwie owocowym ? Obstbaumitarbeiter (nr oferty 36/OBST)

Miejsce pracy: 50 km od Hamburga

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

 - dbanie o prawidłowy wzrost roślin, przycinanie drzewek i krzewów owocowych

- sumienna praca przy hodowli owoców oraz przy zbiorach (śliwki, truskawki, jabłka, szparagi,

-pomoc gospodarzom w prowadzeniu gospodarstwa

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie A1 (podstawy)

 - mile widziane doświadczenie przy pielęgnacji i zbiorze owoców i warzyw

-mile widziane prawo jazdy kat.T

Oferujemy:

- zarobki w zależności od umiejętności i doświadczenia

-umowę stałą z pracodawcą niemieckim

- ubezpieczenie zdrowotne i socjalne

 - zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę

-pomoc w znalezieniu transportu (door-to-door)

Nr KRAZ : 20514

Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie.

Serdecznie zapraszamy do przesyłania cv.

cv@logicwork.pl

+48 570398301

+48 537783532

www.logicwork.pl