projektpraca.eu

Praca w biurze w Skarżysku od zaraz!!

Praca
  • Dodano: 25 listopada 2021
  • Ważna do: 09 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT TELEFONICZNY

Szukamy sumiennych, zaangażowanych osób ze swobodą komunikacji.

Jeżeli posiadasz chęć do pracy, wszystkiego innego cię nauczymy.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna obsługa telefoniczna Klientów (NIE SĄ TO ROZMOWY SPRZEDAŻOWE)
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

CO JEST POTRZEBNE NA TYM STANOWISKU:

  • komunikatywność
  • poprawna dykcja
  • umiejętność obsługi komputera
  • zapał do pracy i chęć rozwoju
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku/doświadczenie w sprzedaży

OFERUJEMY:

  • możliwość awansu ( preferujemy tylko awanse wewnętrzne )
  • stabilne warunki pracy i gwarantowaną stawkę za każdą godzinę pracy ( 15 zł netto )
  • dodatkowo otrzymujesz prowizję, nagrody pieniężne
  • pracę w świetnej lokalizacji
  • jednozmianowy system pracy
  • stabilną umowę wraz ze wszystkimi składkami

U nas zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe:

  • nauczysz się standardów obsługi klienta,
  • wyćwiczysz zdolności interpersonalne,
  • wzmocnisz kreatywność i analityczne myślenie