projektpraca.eu

Praca dla stolarza w Niemczech bez znajomości języka

In Temporis Polska sp. z. o.o
  • Dodano: 25 maja 2023
  • Ważna do: 08 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: STOLARZ

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • Niemiecka umowa o pracę

  • 12,60 € brutto/h + dieta 4 € netto/h:   w sumie to daje około 12,5-13 €/h netto

  • Bezpłatne zakwaterowanie - pensjonat zorganizowany i opłacony przez pracodawcę

    CV proszę przesyłać na adres: cyprian@intemporis.net

    Telefon do kontaktu: 789 359 816

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Własne, ciemne (brązowe, niebieskie, zielone) ubranie robocze, buty ze stalówką

  • Pracownik musi wyrazić zgodę na tzw. relokacje, czyli zmianę miejsc pracy. Po zakończeniu budowy A, jedzie do nowego klienta do punktu B. Jeżeli kandydat jest bez samochodu pomagamy w organizacji pociągu i biletu.

  • Dojazd z Polski do Niemiec jest we własnym zakresie finansowym i organizacyjnym.

  • Pensja wypłacana 1 raz w miesiącu do 15 dnia roboczego

  • Zaliczka możliwa po przepracowaniu każdego tygodnia pracy

  • Wymagane na 1 tydzień pracy swoje zabezpieczenie finansowe

  • Język niemiecki mile widziany ale nie wymagany!

  • Auto i prawo jazdy, mile widziane ale nie wymagane