projektpraca.eu

Praca dla malarza przy dociepleniach w Niemczech

In Temporis Polska sp. z. o.o
  • Dodano: 02 czerwca 2023
  • Ważna do: 30 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: MALARZ PRZY DOCIEPLENIACH. Miejsce pracy: Kolonia. Praca pod zadaszeniem. OD 12 CZERWCA 2023

OBOWIĄZKI:

  • Malowanie pomieszczeń oraz elewacji

  • Prace dociepleniowe

  • Prace szpachlowe

  • Tapetowanie

  • Ogólne zadania o charakterze malarskim

WYMAGANIA:

  • Język niemiecki pozwalający na komunikację (w przypadku 2-osobowego teamu druga osoba może być bez języka!)

  • Mile widziany samochód, ale nie jest to warunek konieczny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę

  • Wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2100 euro NA RĘKĘ za 160 godzin pracy

  • możliwość nadgodzin

  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE (pokoje 1-osobowe)

  • pracę w stabilnej firmie

CV proszę przesyłać na adres: cyprian@intemporis.net

tel: 789 359 816