projektpraca.eu

Praca dla Kelnera/Kelnerki, Niemcy

Walter Fach Kraft
  • Dodano: 04 lutego 2016
  • Ważna do: 03 marca 2016

Opis stanowiska pracy

Dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu? - zapewniamy niemiecką umowę o pracę, - pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech, - gwarancję zachowania niemieckich standardów - dajemy możliwość długofalowego zatrudnienia, - proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę na pełny etat, - liczymy płatne nadgodziny, - zapewniamy zakwaterowanie, - gwarantujemy płatny urlop i dodatek świąteczny Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl Walter-Fach-Kraft Personal GmbH ul. Oławska 17 50-123 Wrocław Kontakt telefoniczny: +48 71 3666 455 +48 71 3666 081 Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: www.walterfachkraft.pl oraz na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Kelner/Kelnerka z jęz niemieckim Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: - przestrzeganie zasad higieny osobistej i BHP, - utrzymywanie czystości w sali i na stołach, - wykonywanie pracy zgodnie z zaleceniami, - przestrzeganie ograniczeń i zakazów sprzedaży napojów alkoholowych, - przestrzeganie obowiązujących cen przy sporządzaniu rachunków, - dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania

Dlaczego warto dołączyć do Naszego zespołu? - zapewniamy niemiecką umowę o pracę, - pełen pakiet socjalny, - gwarancję zachowania niemieckich standardów, - proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie, - oferujemy pracę na pełny etat z możliwością stałego zatrudnienia, - lpłatne nadgodziny + napiwki, - zapewniamy zakwaterowanie, - gwarantujemy płatny urlop i dodatek świąteczny, - dajemy wsparcie koordynatora. Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl Walter-Fach-Kraft Personal GmbH ul. Oławska 17 50-123 Wrocław Kontakt telefoniczny: +48 71 3666 455 +48 71 3666 081 Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: www.walterfachkraft.pl oraz na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.