projektpraca.eu

Praca dla Elektronika, Niemcy

Walter Fach Kraft
  • Dodano: 28 stycznia 2016
  • Ważna do: 20 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko: Elektronik z jęz. niemieckim Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt am Main Nr referencyjny: DE/ele/F Obowiązki: - podłączania przeciwpożarowych systemów odprowadzania ciepła - kontrola jakości wykonanych instaalcji, - utrzymanie i konserwacja systemów ochrony przeciwpożarowych - praca zgodnie z rysunkami technicznymi - instalacja okablowania i przewodów

Wymagania

- dobra znajomość j.niemieckiego - wykształcenie w jednym z zawodów: elektromechanik, elektronik - ważne uprawnienia SEP - umiejętność podłączania przeciwpozarowych systemów odprowadzania ciepła - znajomość techniki sterowniczej, automatyki i robotyki - gotowość podjęcia pracy od zaraz Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę z wszelkimi jej profitami, - pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech, - zachowane niemieckie standardy, - oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, - płatny urlop, nadgodziny, - zapewniamy pomoc w organizacji miejsca pracy, zakwaterowania, - umożliwiamy długofalowe zatrudnienie, - zależy nam na twoim zadowoleniu i wzajemnym zaufaniu. Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu. zapraszamy do aplikowania! Czekamy na Twoje zgłoszenie. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl Walter-Fach-Kraft Personal GmbH ul. Oławska 17 50-123 Wrocław Kontakt telefoniczny: +48 71 3666 455 +48 71 3666 081 Oferty pracy znajdziesz na Naszej stronie internetowej: www.walterfachkraft.pl oraz na naszym fanpage na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.