projektpraca.eu

Poszukujesz STABILNEJ I CIEKAWEJ pracy?

Call&More
  • Dodano: 14 stycznia 2016
  • Ważna do: 24 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy na kilka dni, kilka tygodni bądź kilka miesięcy? Przyjdź do Nas i dostosuj swoje prywatne zobowiązania do nowych godzin pracy. Zapraszamy do udziału w ciekawym PROJEKCIE INFORMACYJNYM ! Co będzie należało do Twoich obowiązków? - realizacja kampanii informacyjnej dla naszego kluczowego partnera z branży edukacyjnej Co gwarantujemy? - realizację łatwego projektu informacyjnego ; - szybka możliwość osiągnięcia satysfakcjonującego wynagrodzenia ; - pracę w miłej atmosferze; - gwarancja stawki godzinowej oraz realnych systemów prowizyjnych; - pracę w centrum Kielc ; - szkolenia przygotowujące;

Wymagania

Jakie powinieneś mieć kwalifikacje: - chęć do pracy w przyjaznym zespole; - umiejętność pozytywnego myślenia; W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych(Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)"