projektpraca.eu

Pomocnik ogrodnika

POLONEZ PLUS SPÓŁKA Z O.O.
  • Dodano: 14 października 2021
  • Ważna do: 28 października 2021
286
2021-10-14 2021-10-28

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Spółka Polonez Plus  z siedzibą w Warszawie ,prowadząca działalność gospodarczą w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji: wentylacyjno-klimatyzacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, C.O., ochrony przeciwpożarowej, elektroautomatyki i projektowania , poszukuje do swojego  kieleckiego zespołu Pomocnika Ogrodnika.

Spółka wyjątkowo dba o sprzyjający klimat niezbędny  w rozwoju zawodowym i osobistym  swoich pracowników oraz tworzy motywacje do związania z nią swojej przyszłości.

Zostań częścią naszego zespołu!

 

Zakres obowiązków:  

1. Pomoc przy pracach ogrodniczych

2. Pomoc w utrzymaniu porządku na podległym terenie.

3. Pomoc przy pielęgnowaniu i koszeniu trawników,

4. Pomoc przy pracach pielęgnacyjnych drzew oraz krzewów, w tym: przy przycinaniu, wywozie i utylizacji ściętych gałęzi,

5. Pomoc przy wykonywaniu innych zleconych czynności i pracach związanych z funkcjonowaniem obiektów i terenów wokół budynków, w tym sezonowo odśnieżanie.

Wymagania

1. Wykształcenie zawodowe/średnie

2. Dobra organizacja pracy

3. Sumienność, zaangażowanie i dokładność w wykonywanych pracach

4. Dyspozycyjność

5. Umiejętność pracy w zespole

6. Chęć i gotowość do pracy na otwartej przestrzeni

7. Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

1. Doświadczenie w pracach ogrodniczych

2. Znajomość potrzeb pielęgnacyjnych roślin ozdobnych: nawożenia, ochrony, potrzeb wodnych;

3. Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn ogrodniczych

Oferujemy:

1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

2. Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

3. Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów w tym: pakiety sportowe oraz prywatna opieka medyczna

4. Niezbędne narzędzia pracy (w tym profesjonalny sprzęt ogrodniczy)

 Miejsce pracy: Kielce

 

CV prosimy kierować na adres:  jkoriat@polonez-plus.com.pl 

 

Na potrzeby rekrutacji prowadzonej  przez firmę Polonez Plus Spółka z o.o. na stanowisko  Pomocnik Ogrodnika, w treści aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Komitetu Obrony Robotników 70 , 02-146 Warszawa dla potrzeb procesu rekrutacji.

 

(data i czytelny podpis)  

 

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Komitetu Obrony Robotników 70, 02-146 Warszawa dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.

 

 (data i czytelny podpis)  

 

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Komitetu Obrony Robotników 70, 02-146 Warszawa;

  • Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy r i innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym ;
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres do zakończenia prowadzonej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych);
  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Odbiorcami danych osobowych poza Administratorem, jest portal ogłoszeniowy projektpraca.eu
  • Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach gdy  podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

 

 

 

 

Adres e-mail

jkoriat@polonez-plus.com.pl

Podobne oferty