projektpraca.eu

Pomocnik lakiernika

Randstad Polska Spółka z o.o.
  • Dodano: 05 marca 2024
  • Ważna do: 31 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Posiadasz doświadczenie w lakierowaniu pompami lakierniczymi i możesz pracować poza Kielcami (ok 15 km)? Aplikuj! Mamy dla Ciebie pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

>>APLIKUJ TUTAJ<<

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności od 4300 brutto/m-c.
  • 2 zmianowy system pracy
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, dostęp do bezpłatnej platformy ze zniżkami do kina, kawiarni, sklepów firmowych

zadania

  • przygotowanie produktów po śrutowaniu do lakierowania
  • lakierowanie produktów zgodnie z technologią i procedurami obowiązującymi na lakierni
  • wykonywanie poprawek i zaprawek lakierniczych produktów po kontroli jakości

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu prac lakierniczych
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych prac

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia