projektpraca.eu
Mieszkania Kielce

Pomocnik kierowcy

MB Recycling
  • Dodano: 20 maja 2020
  • Ważna do: 20 czerwca 2020
846
2020-05-20 2020-06-20

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą zajmującą się recyklingiem elektrycznych śmieci. Posiadamy zakłady przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. Każdego dnia przewozimy i przetwarzamy wiele ton elektrycznych odpadów, aby nie stwarzały zagrożenia dla środowiska naturalnego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku pomocnika kierowcy.

Miejsce pracy: Micigózd k. Kielc.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat bądź umowę zlecenie

- pracę w charakterze pomocnika kierowcy w transporcie krajowym (załadunki i rozładunki), jazda po terenie woj. świętokrzyskiego oraz ościennych

- stałe wynagrodzenie + premie.

Wymagania

- sumienność

- pracowitość.

Adres e-mail

rekrutacja@utylizacja.org