projektpraca.eu

Pomocnik drukarza

RECEVENT Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 listopada 2019
  • Ważna do: 05 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Nowo powstała ekologiczna drukarnia poszukuje pracowników:

do obsługi prostych maszyn i w roli pomocnika drukarza

do pracy w Skarżysku-Kamiennej.

Oferujemy:

- możliwość przyuczenia do wykonywania zawodu,

- pracę w dogodnych warunkach socjalnych,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

Mile widziane:

- doświadczenie przy obsłudze maszyn,

- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

- doświadczenie w pracy na magazynie,

- podstawowa znajomość obsługi komputera.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca.drukarnia@recevent.pl, lub dostarczenie ich osobiście do biura firmy: ul. Mickiewicza 11/4, 26-110 Skarżysko-Kamienna.

Należy załączyć klauzulę: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RECEVENT Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko?.