projektpraca.eu

Pomoc sąsiedzka

Fundacja MKW Pomagamy
  • Dodano: 17 kwietnia 2024
  • Ważna do: 01 maja 2024
506
2024-04-17 2024-05-01

Opis stanowiska pracy

1/ wykonywanie szeroko rozumianych czynności opiekuńczych związanych z opieką nad potrzebującymi. Polegają one na pomocy osobom starszym, chorym lub z innych powodów niesamodzielnym w zaspokojeniu ich podstawowych potrzeb życiowych.

2/ rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów opiekuńczych chorego samotnego, a także podejmowanie kompleksowej współpracy z personelem medycznym lub terapeutycznym i pomoc podczas zabiegów pielęgnacyjnych czy rehabilitacyjnych.

By dobrze wykonywać swoje zadania potrzebne są osoby, które:

1/ ukończyły 18. rok życia,

2/ nie należą do rodziny osoby, dla której mają być świadczone usługi,

3/ nie są zamieszkującym oddzielnie członkiem rodziny (małżonkiem, wstępnym lub zstępnym) osoby, dla której mają być świadczone usługi,

4/ oświadczyły, że są zdolne pod kątem psychofizycznym do świadczenia tego typu usług,

5/ zamieszkują w okolicy osoby, dla której przeznaczone są usługi,

6/ przeszły szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy - jeśli nie posiadasz, to zapewniamy takie szkolenie,

7/ zostały zaakceptowane przez osobę, na rzecz której usługi te mają być świadczone.

Oferujemy:

1/ stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i sprzyjające warunki pracy,

2/ możliwość rozwoju u boku doświadczonych współpracowników oraz dzięki zewnętrznym szkoleniom,

3/ pracę, która ma znaczenie, bo dokłada się do zmiany na lepsze,

4/ dopuszczamy możliwość częściowej pracy zdalnej.

Zapraszam również osoby chcące pracować na część etatu oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów najpóźniej do 20 marca 2024 r. pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@mkwpomagamy.pl z tematem wiadomości “Oferta 2024/05”.

Wymagania

zgodnie z ogłoszeniem

Adres e-mail

sekretariat@mkwpomagamy.pl