projektpraca.eu

Pomoc nauczyciela

Przedszkole Nasza Babcia
  • Dodano: 13 maja 2022
  • Ważna do: 27 maja 2022
613
2022-05-13 2022-05-27

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Nasza Babcia zatrudni pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Oferujemy pracę na pełny etat, umowę o pracę, nawiązania wieloletniej współpracy. Zapewniamy wsparcie ze strony dyrekcji i współpracowników.

Wymagania

Oczekujemy:

-umiejętności współpracy w zespole,

-zaangażowania w pracę z dziećmi

-dyplom ukończenia polskiej uczelni na kierunku pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna - dodatkowy atut

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz.U.2016 r. poz. 922)

Adres e-mail

przedszkole_naszababcia@onet.pl