projektpraca.eu

Pomoc nauczyciela

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Droga do sukcesu" w Kielcach
  • Dodano: 17 stycznia 2022
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Mamy 1 miejsce na stanowisko pomoc nauczyciela w szkole podstawowej dla dzieci z autyzmem na kieleckim Słowiku - Krakowska 360.

Praca na pełny etat od 1.02.2022 r. polegająca na spełnianiu czynności pomocowych, w tym higienicznych i karmienia oraz porządkowych przy dzieciach niepełnosprawnych pod kierunkiem nauczyciela.

Zatrudnienie stałe, na umowę o pracę, od pon. - pt., zgrany zespół pedagogiczny.

Preferowane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz w trakcie uzupełniania kwalifikacji do zawodu nauczyciela w szkolnictwie specjalnym.

CV prosimy przesyłać mailowo na adres: biuro@oretw.pl

Wymagania

Wykształcenie co najmniej średnie, empatia do dzieci niepełnosprawnych, pracowitość i zaangażowanie.