projektpraca.eu

Pomoc kuchenna

FFM
  • Dodano: 23 lipca 2024
  • Ważna do: 06 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Pomoc Kuchenna

Miejsce Pracy- Kielce

Opis stanowiska:

  • obieranie warzyw
  • zmywanie naczyń
  • pomoc kucharzowi w przygotowaniu potraw
  • przestrzeganie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:

  • chęć do podjęcia stałej pracy
  • mile widziane doświadczenia ale nie wymagane
  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • status osoby biernej zawodowo
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • mile widziane osoby z możliwością rejestracji PUP w Kielcach

Oferujmy:

  • umowę o prace na cały etat,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczania zawodowego w pracy w hotelu,
  • wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : kielce@ffm.pl   bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

739 976 571

Kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Pomoc Kuchenna

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.