projektpraca.eu

Pomoc kuchenna bufet (od pon. do piątku 8:00-16:00)

Zakład Aktywności Zawodowej (Bufet ZAZsmaczek)
  • Dodano: 29 kwietnia 2024
  • Ważna do: 13 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy odpowiedzialnych osób do pracy w charakterze pomocy kuchennej, z doświadczeniem w pracy na kuchni, do naszego bufetu ZAZsmaczek zlokalizowanego w Kielcach na  ul. Olszewskiego 21 w super godzinach 8:00 - 16:00 od pon. - pt.

Istniejemy na rynku już 11 rok. Jeśli chcesz pracować w naszym zespole, zapraszamy do rekrutacji.

Obowiązki:

·         przygotowanie półproduktów do przygotowywania posiłków

·         przygotowywanie prostych dań polskich smażonych lub gotowanych np:            smażenie placków, naleśników, lepienie/gotowanie pierogów, przygotowanie farszy, przygotowywanie sałatek/surówek

·         pomoc przy przygotowywaniu posiłków

·         porcjowanie i wydawanie posiłków

·         mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych

·         wykonywanie innych zadań zleconych przez Kucharza

.         realizowanie dań na wynos

Prosimy o przesyłanie CV na adres bufet-zazsmaczek@wp.pl  z dopiskiem "pomoc kuchenna"

Po skończonym okresie weryfikacji CV, będziemy się z Państwem kontaktować na rozmowie.

Wymagania

Wymagania dodatkowe:

·         dyspozycyjność

·         wysoka kultura osobista

·         umiejętność pracy w zespole

·         książeczka sanepidowska

·         doświadczenie

.         dobra organizacja pracy

Oferujemy:

·         umowę o pracę

·         stabilne zatrudnienie

·         dobre wynagrodzenie

·         elastyczny grafik

.         praca w większości od pon. - pt. 8:00- 16:00

.         wszystkie święta wolne

.         pakiet socjalny