projektpraca.eu

Pomoc domowa / Gosposia

Osoba prywatna_ długoterminowa współpraca_umowa o pracę
  • Dodano: 25 lipca 2024
  • Ważna do: 08 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie codziennych obowiązków domowych - sprzątanie, pranie, gotowanie i zakupy
  • dbanie o porządek w domu i organizowanie przestrzeni mieszkalnej
  • gotowanie, przygotowywanie posiłków zgodnie z preferencjami i wymaganiami domowników
  • pomoc w opiece nad dziećmi i osobami starszymi w rodzinie
  • praca w przydomowym ogródku warzywnym
  • zarządzanie zapasami żywności i artykułów gospodarstwa domowego
  • współpraca z innymi pracownikami w domu
  • dbanie o prywatność i bezpieczeństwo w domu, zwłaszcza w przypadku nieobecności właścicieli
  • inne obowiązki związane z zapewnieniem czystości, porządku i harmonii w domu, zgodnie z potrzebami i wymaganiami pracodawcy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako pomoc domowa/gosposia
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania czasu
  • znajomość różnych technik sprzątania i prania, a także umiejętność gotowania
  • umiejętność obsługi urządzeń domowych, takich jak pralki, zmywarki, odkurzacze i inne agd
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole z rodzina pracodawcy
  • dyspozycyjność i elastyczność czasowa
  • znajomość języka obcego np.: angielskiego lub niemieckiego bedzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.