projektpraca.eu

Pokojowy/Pokojowa

MUSI Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 stycznia 2022
  • Ważna do: 27 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

POKOJOWA / POKOJOWY

Miejsce pracy: Cedzyna k. Kielc

WYMAGANIA:

  • samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • uczciwość zawodowa,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność, samodzielność, dyspozycyjność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej
  • orzeczenie o niepełnosprawności ? warunek konieczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzątanie pokoi i powierzchni publicznych hotelu,
  • obsługa sali konferencyjnej w zakresie dbałości o czystość,
  • zapewnienie pełnej obsługi pokoi gości, zgodnie z poleceniami, w oparciu o ustalone normy i metody działania.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń niezbędne narzędzia  do pracy
  • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
  • możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

MUSI Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego 14 posiada status Zakładu Pracy Chronionej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@musikielce.pl dopiskiem ?pokojowa/pokojowy?.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MUSI Sp. z o.o.  z siedzibą w Kielcach ul. Paderewskiego 14. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej MUSI  Sp. z o.o.  posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej MUSI Sp. z o.o.   ? wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę MUSI  Sp. z o.o.   (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania?.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.