projektpraca.eu

Płatny Staż Zawodowy

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
  • Dodano: 22 października 2021
  • Ważna do: 05 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst ?AGENCJA ZATRUDNIENIA FUNDACJI FUGA MUNDI POSZUKIWANA ASYSTENTKA MEDYCZNA KIELCE UL.PLANTY 16C/5, TEL: 534 036 447 KIELCE@FFM.PL Zapraszamy do kontaktu osoby województwa ?więtokrzyskiego, zyskiego, bierne zawodowo posiadające aktualne orzeczenie O stopniu niepełnosprawno??ci. wsparcie lekarza, profesjonalna obsługa pacjenta, -prowadzenie dokumentacji medycznej, -rejestrowanie na wizyty, -udzielanie informacji. -obsługa elektronicznego systemu zwolnień lekarskich,?

OFERTA PRACY:
Miejsce pracy: Kielce
Poszukiwana: ASYSTENTKA MEDYCZNA/ ASYSTENTKA LEKARZA

ZADANIA:
  • wsparcie lekarza
  • profesjonalna obsługa pacjenta
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • rejestrowanie na wizyty
  • udzielanie informacji
  • obsługa elektronicznego systemu zwolnień lekarskich
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane w zakresie medycznym )
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze pacjenta,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista,
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności(warunek konieczny)
  • wiek do 29 r. ż (warunek konieczny)
  • osoba zarejestrowana w MUP lub z możliwością rejestracji (Warunek konieczny)
OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zapraszamy do kontaktu osoby bezrobotne z woj. świętokrzyskiego posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, w wieku aktywności zawodowej.

*Oferta w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON

Kontakt:
534 036 447

Aplikacje prosimy o przesłanie na adres:
kielce@ffm.pl