projektpraca.eu

Planista Cynkowni

Termetal Ocynkownia Kielce
  • Dodano: 04 marca 2021
  • Ważna do: 19 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Termetal Dębska Wola, w gminie Morawica pod Kielcami - Jedna z największych i najnowocześniejszych ocynkowni w Polsce zaprasza do składania aplikacji  na stanowisko: Planista Cynkowni.

Miejsce pracy- Dębska Wola ul. Pińczowska 19.

Zadania:

* Harmonogramowanie dostaw i odbiorów z klientami w oparciu o dostępne moce przerobowe

* Planowanie produkcji oraz raportowanie poziomu realizacji

* Opracowywanie i analiza raportów produkcyjnych

* Ścisła współpraca z pozostałymi działami zaangażowanymi w proces produkcji i logistyki

* Wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu ERP

Oferujemy:

Oferujemy:

* ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* atrakcyjne system wynagrodzeń

* możliwość rozwoju osobistego

* pakiet szkoleń

* niekorporacyjną atmosferę pracy

* atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie

* nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w firmie

*  świadczenia socjalne (np. karty podarunkowe w okresie świątecznym)

* dofinansowanie karnetów Multisport.

Wymagania

Wymagania:

* doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane co najmniej 3-letnie)

* motywacja do pracy

* wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

* dobra znajomość MS Office EXCEL (warunek konieczny)

* mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP

* duże umiejętności komunikacyjne

* zdolność analitycznego myślenia.