projektpraca.eu

Placowy

HR for Business Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 stycznia 2021
  • Ważna do: 09 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy na stałe? Mamy miejsce dla Ciebie!

Miejsce pracy: Kielce

Zadania/Czynności:

  • prace porządkowo-czystościowe na zewnątrz budynku
  • obsługa mikrociągnika ogrodniczego
  • konserwacja obsługiwanego sprzętu

Oferujemy:

  • umowę o pracę od 6-14 oraz 14-22
  • możliwość zatrudnienia w zakładzie pracy chronionej
  • możliwość dofinansowań do dojazdu do pracy, do leków, turnusu rehabilitacyjnego i in.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 ? 16:00 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • umiejętność obsługi ciągnika
  • prawo jazdy kat B lub T
  • odpowiedzialność