projektpraca.eu

Pielęgniarka

Centrum Medyczne PZU Zdrowie ARTIMED NZOZ Sp. z o.o.
  • Dodano: 23 sierpnia 2019
  • Ważna do: 29 sierpnia 2019

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne PZU ZDROWIE ARTIMED NZOZ Sp. z o.o. poszukuje pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Od kandydatów oczekujemy:

- Posiadania tytułu zawodowego magistra pielęgniarstwa oraz kwalifikacji niezbędnych do pracy na w/w stanowisku tj.:

  • kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego lub pediatrycznego,
  • szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego,
  • tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego lub pediatrycznego.

Wymagane dokumenty:

- CV,

- list motywacyjny.

Oferujemy:

- zatrudnienie  na Umowę o pracę,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- realne możliwości rozwoju i awansu

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia dokumentów do sekretariatu przychodni:  Paderewskiego 4b w Kielcach, klatka A, VI Piętro lub przesłania na adres e-mail: artimed@artimed.pl do dnia 29.08.2019 r.